Palenie papierosów a impotencja

Palenie papierosów

Palenie papierosów, to jeden z najbardziej powszechnych nałogów. Nałóg ten wydaje się niegroźny, ponieważ osoby pod jego wpływem nie zmieniają się tak, jak pod wpływem nadmiernie spożywanego alkoholu, o narkotykach już nie mówiąc. Tytoń, a raczej zawarta w nim nikotyna, to cichy zabójca. Palenie tytoniu jeszcze do niedawna było kojarzone z dorosłością i wolnością. Obecnie nieco inaczej podchodzi się do korzystania z papierosów. Nadal jest to bardzo powszechne, choć w wielu miejscach stosuje się całkowite zakazy palenia. Szkodliwość zaciągania się dymem, przez długi czas w ogóle nie jest zauważalna przez palących. Gdy zaczynają się problemy, okazuje się najczęściej, że zmiany w organizmie są daleko posunięte. O tym, że palenie tytoniu może powodować raka płuc wiedzą wszyscy. O tym, że może powodować także impotencję wie niewielu.

Palenie papierosów a impotencja

Palenie papierosów nie od razu powoduje impotencję. Powoduje ją u mężczyzn, którzy palą bardzo dużo i bardzo długo. Impotencja na skutek nadużywania tytoniu spowodowana jest zaburzeniami erekcji wywołanymi uszkodzeniami naczyń krwionośnych. Aby erekcja była pełna i długotrwała, naczynia krwionośne doprowadzające krew do penisa muszą być w pełni drożne. Nie są takie na skutek zmian wywoływanych substancjami obecnymi w papierosie. Gdy naczynia są słabe, a ich ścianki zniszczone, w trakcie stosunku krew nie napływa dość szybko do ciał jamistych penisa. Skutkiem tego erekcja jest bardzo słaba lub nie ma jej w ogóle. Większość nałogowych palaczy ma problemy z erekcją, a tym samym z potencją. Gdy trafia do lekarza mężczyzna z zaburzeniami erekcji, jedno z pytań w wywiadzie dotyczy palenia tytoniu. Chcąc uniknąć zaburzeń erekcji i ograniczeń w sferze seksualnej, warto ograniczyć palenie, jeśli nie da się go wyeliminować całkowicie.

Leczenie impotencji u palących

Leczenie impotencji u palących, to przede wszystkim ograniczenie palenia. Jednocześnie polega ono na stosowaniu nowoczesnej i skutecznej farmakologii, czyli leku na erekcję kamagra. Lek na erekcję kamagra zawiera składnik aktywny, usprawniający ukrwienie członka w trakcie stosunku. Erekcja po tym leku jest silna i długotrwała. Lek sprzedawany jest bez recepty w aptekach stacjonarnych i rozprowadzających leki drogą internetową. Specyfik jest doustny, a jego stosowanie i dawkowanie jest bardzo proste. Przed użyciem kamagry należy zapoznać się z dołączoną do niej ulotką. Lek wpływa na układ sercowo naczyniowy, o czym należy wiedzieć gdy się go przyjmuje. Palenie tytoniu nie jest przeciwwskazaniem do korzystania z kamagry.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *